Карнизи та системи для штор
Наші рішення
Вікна – це міст між будинком і довкіллям.
Підбираючи штори, необхідно враховувати функціональність і дизайн не лише тканин, але і карнизів.
Різні карнизні системи дозволяють ідеально оформити текстиль на вікнах за допомогою унікальних дизайнерських виробів і складних технічних рішень.
Існують японські, римські, стельові і настінні карнизи.
Японські системи – прямокутні полотна тканини, які кріпляться на карниз з тими, що окремими, що направляють. В основному використовуються в сучасному стилі, японському і хай-тек.
Це ідеальне рішення для просторих кімнатних конструкцій. Японські карнизи бувають двух-, трьох-, четырех- і пятисмугові, з ручним або мотузяним управлінням.
.
Римські системи – карнизи, призначені для римських штор. Римські – це рухливі штори, які висять прямо, а якщо їх підняти, то збираються в складки. Карнизи для римських штор, можуть так само бути використані для австрійських, французьких і лондонських штор.
Механізм має універсальне кріплення, за допомогою якого можна встановлювати, як на стіну, так і на стелю. Так само такі механізми можна використати і для установки на стулку вікна. Якщо вікно відкривається – те використовується трос для фіксації самої штори.
У нашому салоні ми використовуємо тільки римські системи “Coulisse” виробництво – Голландія.
Стельові системи можуть бути пластикові, алюмінієві і електрокарнизи. В основному такі карнизи встановлюються в спеціально призначену нішу на стелі, але можуть кріпитися просто до стелі, а іноді, при необхідності, і до стіни на спеціальних кронштейнах.
Пластикові карнизи можуть бути одно-, двох – і трьохсмугові. Мають спеціальні эркерные з’єднання і кутові поворотні елементи.
Алюмінієві системи можуть бути різних видів і різного призначення.
Є карнизи для ламбрекенів і декоративних штор на липучці. Це алюмінієва планка, з білим покриттям, з прикріпленою до неї стрічкою велкро – колючкою. Такі карнизи можуть гнутися вручну при монтажі або ж апаратне гнуття при виробництві.
Алюмінієві системи так само можуть бути одно-, двох – і трьохсмугові і мають можливість згинання. Вони можуть бути з ручним або мотузяним управлінням – системи KS, CKS.
Електричні системи – можуть використовуватися для звичайних штор – особливо при габаритних розмірах і для римських систем. Такі системи можуть мати дротяне і безпровідне управління, а так само є можливість підключення до системи “Розумний будинок”.
Ковані системи – в основному мають класичний вигляд і встановлюються до стіни, при необхідності можлива установка до стелі.
Виготовляються із сплавів металу. Такі карнизи дуже популярні і мають декоративний вигляд. Їх можна використати для звичайного кріплення штор, а так само для штор на люверсах, на кулісі і на петлях.
Існують ще карнизи преміум класу, які виготовляються з латуні, дерева і скла – Houles, Guzzi, Winart, Ikn і ARTstore. Дуже цікаві і незвичайні дизайни наконечників, кронштейнів і розет підкреслять індивідуальність і красу будь-якого інтер’єру.
Інноваційні системи – карнизи Скарлайн, TopLine і німецького бренду Interstile – це інноваційні карнизи, які створюють стильний акцент на вікні.
Складні кріпильні системи, унікальні варіанти кріплення і функціональні компоненти, а також індивідуальне складання, аж до виробництва спеціальних деталей.